21. yüzyılın dinamik, yüksek kaliteli ve yenilikçi markası Demirser İnşaat Bursa ‘ nın Öncü İnşaat Firması Olmaya Devam Ediyor….

Ekibimiz ile 2000 yılında A’dan Z’ye ev dekorasyonu ile girdiği sektörde 2005 yılında edindiği tecrübe ile inşaat sektöründe faaliyete başlamıştır. 2010 yılında yeniden yapılanmaya giderek büyük projeler ve tarımkooperatiği büyük çaplı firmalar ile çalışmaya başlamıştır.

Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından Demirser İnşaat, 20 yıllık tecrübesi, Dinamik, Kaliteli ve Yenilikçi yapısı ile konut ve ticari alanlar inşa etmektedir. Bugüne kadar 80’nin üzerinde konut ve işyeri tamamlanarak sahiplerine teslim edilmiştir.

Demirser inşaat …. devam eden projeleri arasında bulunmaktadır. Demirser inşaat önümüzdeki 5 yıl içinde 500 bin metrekarelik yeni yaşam alanı inşa etmeyi hedeflemektedir. 

   

MİSYON, VİZYON & DEĞERLER

DEMİRSER İnşaat faaliyetlerinin temelinde, şirket genelinde tanımlanan değerler yatar. Her Demirser Çalışanı, üstlendiği görevleri, bu değerleri düşünerek yerine getirir ve bunun başarımızda önemli bir paya sahip olduğunu bilir.

Misyonumuz

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, DEMİRSER Çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak.

Vizyonumuz

Türkiye genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

Değerlerimiz

Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.